П'ятниця, 19.04.2024, 22:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Прилади&Системи

Проблема SEAGATE чи материнки? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: AlexGob  
Форум » Ремонт електроніки » Ремонт ПК і комплектуючих » Проблема SEAGATE чи материнки?
Проблема SEAGATE чи материнки?
metersysДата: Субота, 02.08.2008, 20:51 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я придбав HDD seagate 80 Gb він працював ОК. Після року експлуатації виникли проблеми під час завантаження він проклацував..., а пізніше ще й при відкриванні програм та збереженні файлів. Після цього я придбав 160 Gb, він спершу теж зарекомендував себе ОК, але чомусь в парі вони працювати не хотіли, то один то інший проклацував, БЖ - новий...При форматуванні виявилося що є збойні сектора...але на інших компах все ОК, ніяких проблем. Може бути проблема в IDE контролері материнки?

SBДата: Понеділок, 04.08.2008, 20:46 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Ця проблема вирiшується буквально за 30 хвилин, але як кажуть кожному своє...
AlexGobДата: Понеділок, 04.08.2008, 23:14 | Повідомлення # 3
Група: Модератори
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Здебільшого форуми і створюються для допомоги іншиму вирішення тих чи інших "проблем"...
SBДата: Вівторок, 05.08.2008, 22:36 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Безумовно, значить, мені потрібно знайти форум, де б мене навчили ремонтувати двигуни літаків, а також не відмовився від порад гінеколога... smile
AlexGobДата: Середа, 06.08.2008, 09:12 | Повідомлення # 5
Група: Модератори
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну якщо Вас це цікавить і є питання з даних тем то звичайно можна знайти. Можу допогти з цим..... Хоч наприклад http://www.rusmedserv.com/forums/forumdisplay.php?f=32
SBДата: Середа, 06.08.2008, 19:01 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви молодці хлопці, але на жаль Ви дуже обмежено обдумуєте ці проблеми. І як ти думаєш з мене нормальний спеціаліст вийде...Так само в кожній сфері, щоб дійсно стати спецом, потрібно:
- даскональне знання теорії!
- практика, не менше 5-7 років кропіткої праці з аналізом зробленого
- постійне навчання (мається на увазі вивчення нових ТП)
- досконале діагностичне обладнання для проведення робіт
- світла голова
- "прямі" руки.

А то зараз молоді люди як працюють, чуть-чуть начитався теорії, побачив комп і він вже береться його ремонтувати. Але навіть паяльником не вміє користуватися, а про те як мультиметром провірити транзистор він взагалі уявлення немає. Вот такі в нас специ. Не сприймайте це за образу в чиюсь сторону. Просто зі свого досвіду надивився... cool

metersysДата: П'ятниця, 08.08.2008, 19:28 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Любі користувачі. У мене часом складається таке враження, що Ви заходите сюди не для того щоб допомогти і дати відповідь на запитання, а просто похвалитися і задовільнити власні амбіції. Прошу Вас не перетворюйте форум на поле битви. Будьте лояльними одне до одного. Я розумію, у когось більше досвіду, у когось менше, але ж висловлювати треба думки по темі. Це ж не форум по психології емоцій чи соціальній філософії.

При бажанні подібні проблеми можна обговорити у розділі Всяка Всячина biggrin


Форум » Ремонт електроніки » Ремонт ПК і комплектуючих » Проблема SEAGATE чи материнки?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: