Вівторок, 20.11.2018, 21:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Твоя думка?
Зломану електроніку:
Всього відповідей: 20
Інформер
Лічилка

Прилади&Системи

Каталог статтей

Головна » Статті » Мої статті » Телекомунікації

На чому зібрати USB кабель?
TUSB 3410 Самий “нехороший” варіант. Сама більша проблема – це його драйвера, синій екран доведеться бачити частенько. Схеми включения у меня немає, але на вигляд вона складна, багато “лишніх” деталей.  

PL2303 Самий розповсюджений кабель. Може працювати на швидкостях до 1600000 (хоча реально більше чим на 1228800 не працював). Кабель “безпроблемний”.

CP2101 Самий стабільний кабель, з простенькою схемою включення (з навісних деталей всього 2 кондюха!). Может працювати без єдиної помилки до кількох діб підряд. Через малі розміри мікросхеми всю схему часто збирають прямо в USB штекері. Єдиним недоліком є то, що кабель в принципі не працює на швидкостях вище 921600.Всі вищеперечислені кабелі вимагають драйверів, після чого у компа зявляється віртуальний COM порт. USB кабелі найчастіше є “повними”, тобто мають на виході всі 7 проводів.

COM кабелі (не саморобні, а ті, що в продажі), часто зібрані:
На транзисторах. Це самі дешеві 3х провідні кабелі, вся схема, зазвичай, зібрана прямо в нерозбірному COM штекері.  

MAX 232 (3232) чи їх аналоги Ці кабелі можуть бути як повними, так і 3х провідними (в цьому випадку вони ні чим не відрізняються від описаних вище).  

COM кабелі установки драйверів зазвичай не вимагають.

Який кабель вибрати?
Якщо буде вибір, то краще обзавестись кабелем USB (краще на CP2101 чи PL2303) з функцією зарядки.  
Але, все це має зміст якщо у Вас Windows… Якщо Ви любитель Linux’а, приготуйтесь до проблем, річ у тім, що нормальних драйверів для USB кабелів нема, як і нормального софта.  

Де дістати кабель?

Спосіб перший і самий нецікавий  – це купити… USB кабель обійдеться в 60-80. Ціна залежить не від функціональності чи якості кабеля, а від жадності продавців.  

Спосіб другий – зібрати. Але не надійтесь сильно зекономити. Схема USB кабеля на CP2101 дуже проста, але найти цю мікруху в продажі важко, і паяти її в SMD-корпусі задоволення мало...  

Спосіб третій – переробити. УВАГА! Взагалі такий спосіб НЕБЕЗПЕЧНИЙ, і тут треба робити все осторожно і обдумано. Якщо Rx і Tx зазвичай (!) путати “безпечно”, то путати інші контакти НЕБЕЗПЕЧНО…
Категорія: Телекомунікації | Додав: metersys (30.08.2008) | Автор: Роман Іванович Куриляк E W
Переглядів: 156 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: