Субота, 17.11.2018, 12:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Твоя думка?
Зломану електроніку:
Всього відповідей: 20
Інформер
Лічилка

Прилади&Системи

Каталог статтей

Головна » Статті » Комп'ютер.Мережа.Периферія. » ПК - без проблем

Kylix - Delphi для Linux

Kylix - це середовище швидкої розробки для Linux. Інтерфейсом вона практично не відрізняється від Delphi, а мова програмування Kylix - Object Pascal. Короче кажучи, Kylix - це той же Delphi, але для ОС Linux. Корпорація Borland пропонує два варіанти Kylix: Kylix Desktop Developer & Kylix Server Developer.

Кілька слів про сумісність Kylix і Delphi. Як відомо в Delphi використовується бібліотека класів VCL, для Kylix - це CLX (бібліотека компонентів для крос-платформенної розробки). Ще одна відмінність в розширенні файлів з описом форми. Для Delphi - *.dfm, Kylix - *.xfm. В Kylix, на відміну від Delphi, відсутня можливість роботи з БД BDE і ADO. Незважаючи на це, той хто програмить в Delphi, зможе легко перейти на Kylix.

Категорія: ПК - без проблем | Додав: metersys (25.08.2008) | Автор: Роман Іванович Куриляк E W
Переглядів: 86 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
25.08.2008 Спам
2. Yevgen (sp2005ua)
Так, ідея хороша, проте нажаль компанія Borland з 2002 року після випуску третьої версії Кулікса припинила подальшу роботу над цим проектом:( І відповідно для його роботи потрібна версія ядра 2.2 (хоча існують патчі, що дозволяють запускати його і на більш сучасних версіях ядра Лінуха)! На разі хіба можна його використати для портування деяких програм написаних на делфі до версії 6 включно (на рахунок новіших не знаю) під Лінух.

25.08.2008 Спам
1. Михайло (Cesar)
surprised Проспорив літру wacko

Ім`я *:
Email *:
Код *: