Субота, 15.12.2018, 21:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Твоя думка?
Зломану електроніку:
Всього відповідей: 20
Інформер
Лічилка

Прилади&Системи

Каталог статтей

Головна » Статті » Мої статті » Автоматизовані системи управління

Як розробити "неправильну" АСУ ТП?
1. Перший, але дуже важливий крок в розробці неправильної АСУ ТП - по можливості недбало складене технічне завдання, а ще краще - повна його відсутність. 
2. Ви цілком можете накидати Ваші геніальні міркування по концепції АСУ ТП на декількох листочках - для роботи цього буде цілком досить. 
3. Схеми і тому подібну дрібницю Ви намалюєте в процесі монтажу - не будьте бюрократом! 
4. У жодному випадку не прислухайтеся до думки технологів, конструкторів і інших зануд. Ніхто, окрім Вас, нічого не розуміє в Автоматизації Виробництва. До того ж, зрозуміло, щоб автоматизувати процес, абсолютно не потрібно розбиратися в якійсь там технології. А якщо лінія по виробництву гумових каченят - після Вашої автоматизації почне штампувати гумові калоші, що пищать при ходьбі, то пам'ятаєте - Ваша Система Управління непогрішима, і щонайменші зміни в ній - просто блюзнірство. Потрібно просто замінити устаткування і технологію - тоді все буде в порядку. 
5. Обов'язково вибирайте компоненти самих різних фірм - це не тільки покаже Ваше знання ринку автоматизації, але і примусить Вас з колегами проявити всю свою винахідливість в підгонці складових "зоопарку", що вийшов. 
6. Перевагу слід віддавати найдешевшому і застарілому устаткуванню - це дозволить Вам дуже скоро поставити начальство перед необхідністю провести технічне переозброєння не так давно упровадженої системи, що безумовно підніме Ваш престиж як талановитого і далекоглядного розробника. До того ж Ви покажете свою ділову хватку, розшукуючи ті комплектуючі, які давно зняті з виробництва. 
7. Не слід нехтувати комплектуючими склепаними на коліні, які випускаються в сусідньому підвалі фірмою місцевих радіоаматорів. Навіть коли ця фірмочка благополучно зникне, залишивши Вас без ZIPів, документації і з поломаною апаратурою, - не зневіряйтеся! Зате Ви уславилися патріотом вітчизняного приладобудування і залишилися володарем чудової унікальної техніки. 
8. Ні за що не передбачайте можливість подальшого розвитку (розширення) системи - див. п.4 - "Ваша Система Управління непогрішима, і щонайменші зміни в ній - просто блюзнірство". 
9. При замовленні комплектуючих не включайте в кошторис запасні екземпляри - адже навіть при поломці якої-небудь дрібниці працівники зможуть відпочити із-за виробництва, що встало, як мінімум декілька днів, поки йдуть запчастини. 
10. Принципові схеми різних блоків АСУ ТП у жодному випадку не повинні стикуватися, а то потім буде нецікаво. Це також стосується і монтажних схем. 
11. Особливу недбалість слід проявити відносно прокладки кабельних трас і обчислення метражу кабельної продукції. Скільки буде сміху, наприклад, коли вам не вистачить декількох сотень метрів кабельку! 
12. На здачі системи постарайтеся не виглядати здивованим і переляканим отриманим результатом, щоб не зіпсувати враження у комісії. 
Вдавайте, що так і було задумано із самого початку. Будь-яку помилку побудови АСУ ТП представляйте як побічний/недокументований ефект функціонування. Тримайтеся якомога упевненіше, і Вам повірять! 
13. Якщо Ви розробляєте систему, пов'язану з енергоносіями, небезпечним виробництвом і т.п., то обов'язково використовуйте нетипові рішення і несертифіковане устаткування. Це дозволить Вам насолодитися всією красою сертифікації АСУ ТП і значно збільшить час розробки системи. 

Якщо Ви неухильно слідували всім порадам, то, зрозуміло, керівництво буде в захопленні від вашого проекту і неодмінно дасть Вам підвищення і випише премію у розмірі річного окладу!!!Категорія: Автоматизовані системи управління | Додав: metersys (30.07.2008) | Автор: Роман Іванович Куриляк E W
Переглядів: 97 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
14.08.2008 Спам
1. Василь Момот (mvs)
Треьа до неї одного тіпа допустити, він покаже клас wacko

Ім`я *:
Email *:
Код *: