Вівторок, 20.11.2018, 21:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Твоя думка?
Зломану електроніку:
Всього відповідей: 20
Інформер
Лічилка

Прилади&Системи

Каталог статтей

Головна » Статті » Мої статті » На актуальну тему

Податок на споживання
З початком літа регулятор планує підвищити вартість спожитої електроенергії окремій категорії споживачів. Цю категорію споживачів визначать по заможності посереднім методом - по обсягу споживання електроенергії. Якщо споживання електроенергії за розрахунковий період більше 600 кВт*год. споживач підпадає під дію своєрідного «податку на споживання», тобто платить за спожиту електроенергію 75,5 коп. за 1кВт*год.(9,8 с США). Фахівці від енергетики кажуть, що це економічно обґрунтована вартість кВт*год. для населення. «Податок» не буде поширюватись на окремі категорії споживачів, які визначить регулятор.

Що може вдіяти споживач?
По-перше зменшити споживання електроенергії. На якийсь час це спрацює, але є думка, що поріг «податку» будуть зменшувати поступово до економічно обґрунтованого пільгового рівня, приблизно 150 кВт*год. на місяць.
По-друге, встановити багатофункціональний лічильник електроенергії, який забезпечить три-тарифний облік спожитої електроенергії. Це може спрацювати у короткостроковій перспективі. Якщо більшість з 350 тис. споживачів, які підпадають під дію «податку», встановлять лічильники з три-тарифним обліком спожитої електроенергії, регулятор може змінити тарифні коефіцієнти.
По-третє, зрозуміти, що дешевої електрики не буде.
Категорія: На актуальну тему | Додав: metersys (30.04.2009)
Переглядів: 90 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: