Неділя, 19.05.2019, 18:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Твоя думка?
Зломану електроніку:
Всього відповідей: 20
Інформер
Лічилка

Прилади&Системи

працюй і твори
... у тебе все вийде ; )

Привіт!
Якщо у Вас у ванній протікає кран - не впадайте у відчай.
Зробіть невеличку турбінку, підставте її під краплі.
Оберти турбінки перетворіть в електричний струм
і Ваша лампочка горітиме задарма )))
Сьогодення змушує нас все більше задумуватися над питаннями енергозаощадливості та ефективного використання електро- тепло- енергії та води. Криза неминуче вдарила по таких галузях як будівельна та промислово-виробнича, а також зробила практично безпорадною нашу банківську систему. Чи необхідною в таких умовах є автоматизація та енергозбереження? Так, ці питання цікавлять зараз як ніколи! Наведу лише кілька прикладів із сфери побуту. Багато громадян зараз встановлюють у своїх квартирах електродне опалення, яке не вимагає дозволів і має високий ККД. Одразу ж звісно зростає оплата за електроенергію порядка в 6 – 8 разів. Виникає потреба встановити лічильник електроенергії, який би рахував по диференційних тарифах і давав би реальну щомісячну економію 30 % . Чи дорогий він, запитаєте Ви? Зовсім ні, вартість однофазного тарифного електролічильника коливається близько 600 – 800 грн. При детальному аналізі виявляється, установка додаткових електронних реле, які би вимикали електроприймачі в години пікових навантажень, дозволяє звести відсоток економії до 60 %!!! Так, так і це не жарт. З іншого боку, таке дороге електрообладнання як котел, бойлер, холодильник та ін. повинне бути надійно захищене від збоїв електромережі. Для цього встановлюють стабілізатори напруги. Які саме з них надійніші? Питання риторичне, звичайно ж дорогі процесорні моделі дозволяють підтримувати стабільну напругу в розетці 220 ± 5%. Але більшість недорогих стабілізаторів релейного типу підходять для захисту Вашої техніки.

6 – 9 квітня 2009 року відбулася міжнародна виставка електротехніки, автоматизації та енергозбереження «elcom» та «ЕіА». Результати виставки показали зацікавленість такими напрямами:

1 Стабілізація напруги. Дивно, але представлено було багато закордонних виробників у цій галузі.

2 Альтернативні джерела енергії, зокрема використання енергії Сонця. Але хочу зазначити, що вартість таких систем електропостачання поки що є «захмарною».

3 Системи компенсації реактивної потужності.

4 Дизель генераторні установки. Їх використання виправдовується лише як резервного джерела.

5 Контролери і системи збору та передачі даних. Напрям надзвичайно важливий. Необхідна альтернатива GSM!!!

Кредо сайту: КРЕАТИВНІСТЬ і ЛАКОНІЧНІСТЬ.
Мета: Технічна підтримка у питанях обліку, автоматизації, енергозбереження, ІТ - технологій. Рекомендації щодо купівлі, монтажу, наладки та сервісного обслуговування ситем вимірювань та автоматизації. Сайт розвиватиметься у напрямках:

Галузь
Засіб
Наслідок
Облік енергоносіїв
Прилади та сиcтеми обліку електроенергії, газу, теплоносія
Платимо за те що споживаємо, реальна економія
Інформаційні технології
Телекомунікаційне обладнання, інтерфейси, протоколи, порти
Достовірна оперативна інформація для усунення недоліків техпроцесу
Промислова автоматизація
Частотне регулювання електроприводом
Ефективне енергозбереження

Напрям автоматизованого обліку енергоносія тісно пов’язаний з економією та раціональним використанням електрики, газу, води, тепла у своєму господарстві.

Як Ви розумієте для побудови автоматизованої сиcтеми необхідні інформаційні технології. На нижньому рівні системи – це перетворювачі інтерфейсів, модеми, контролери збору і обробки даних. На верхньому – програмне забезпечення збору і обробки даних. Щодо розповсюджених інтерфейсів то на сьогодні це:

  • для приладів – RS485, CAN, Optoport, IrDA, PLC,
  • для комунікаційного обладнання – RS232, Ethernet, USB.

Поширені канали передачі даних: виділена лінія (кабель), GSM (дані CSD та режим GPRS). На етапі впровадження ZigBee та CDMA.

Напрям промислова автоматизація дуже широкий. Сюди можна віднести: автоматизація роботи котелень, автоматизація освітлення, автоматизація ходу технологічного процесу. Охопити все коло задач не можливо. Але я хочу зупинитися на найбільш перспективному і сучасному напрямі. Автоматизація електроприводу – мистецтво енергозбереження!


Шановні спеціалісти АСУ, електрики, метрологи та спеціалісти ІТ-технологій запрошуємо Вас до цікавої співпраці в галузях автоматизації та обліку. Сучасні рішення, нестандартний підхід дасть можливість створювати системи енергозбереження нового зразка. Ми відкриті до діалогу, будь-які Ваші рішення, зауваження та запитання не залишаться без уваги.ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ!


metrologroman@rambler.ru

 066 4673544

ICQ#:  328-187-439

Skype: metrolog25